компанія Unitsolutions

Unitsolutions - провідний системний інтегратор, що спеціалізується на проектуванні, впровадженні та дистрибуції інноваційних комплексів відеоконференцзв'язку для переговорних кімнат, конференц-залів , навчальних закладів , систем телемедицини , ситуаційних центрів і залів управління . Компанія є офіційним дистриб'ютором обладнання Logitech, AverMedia, Phoenix Audio Technologies, CleverMic і інших брендів.

Наші проекти:

Всі проекти →

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ ДЛЯ МЕТЗ ІМ. В.І. КОЗЛОВА

Було поставлено завдання спроектувати і оснастити конференц-зал преміум рівня для Мінського електротехнічного заводу імені В.І. Козлова.

Детальніше...

ПЕРЕГОВОРНА ДЛЯ КОМПАНІЇ VDS З БІЛОРУСІ

Компанія VDS, що базується в Білорусі зробила замовлення на проектування і реалізацію проекту переговорної кімнати середнього розміру. Компанія Unitsolutions, експерт в області AV-інтеграції, виконала даний проект в термін і на вищому рівні.

Детальніше...

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ ДЛЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО ІНСТИТУТУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Республіканський інститут професійної освіти звернувся до компанії Unitsolutions з проханням обладнати для їх потреб конференц-зал. Компанія поставилася з розумінням до побажань замовника і виконала проект на відмінно.

Детальніше...

Наші послуги AV-інтеграції:

Контакти

Харків

Телефон:

Електронна пошта:

Із загальних питань: info@unitsolutions.com.ua

З питань продажів: sales@unitsolutions.com.ua

Реквізити компанії:

Адреса: м. Харків, вул. Космічна 23a, бізнес центр Форум

Назва: ТОВ "ЮНИТ СОЛЮШНС"