Диспетчерські і ситуаційні центри

Високий технологічний рівень оснащення приміщень для координації, оцінки, контролю та оперативного прийняття рішень

Обладнання диспетчерських і ситуаційних центрів

Диспетчерські і ситуаційні центри призначені для моніторингу та подання обробленої інформації, координації та оперативного контролю, підвищення ефективності управлінської діяльності, забезпечення інформаційно-аналітичної підтримки колективного прийняття рішень, контролю параметрів віддалених об'єктів, сценарного аналізу ситуації.

Основними елементами технічного оснащення диспетчерських і ситуаційних центрів є відеостіна - екран, що складається з декількох панелей для Мультиекрани відображення відеозображення, карти, графіків, діаграм. Система може конфигурироваться індивідуально під конкретні приміщення і завдання.

Використовуються кошти відеоконференцзв'язку, забезпечуючи проведення нарад між віддаленими учасниками обговорення. Важливу роль відіграє конференц-система для проведення групових обговорень. Звукооснащеніе приміщень складається з систем посилення, мікшування звуку і акустичного обладнання.

Які завдання виконують рішення для диспетчерських і ситуаційних центрів:
  • Отримання і надання керівництву актуальної інформації про обстановку на виробництві;
  • Збір та обробка інформації;
  • Контроль і координація прийнятих рішень в реальному часі;
  • Можливість моделювання різних ситуацій і рішень задач;
Ситуаційний центр
Переваги:
  • Оперативне прийняття управлінських рішень;
  • Управління та нагляд за об'єктом;
  • Можливість структурувати і аналізувати великі обсяги інформації;
  • Управління та нагляд за об'єктом;
  • Повноцінна оцінка і аналіз ситуації.

Компанія Unitsolutions пропонує послуги по впровадженню обладнання для ситуаційних і диспетчерських центрів

Формування технічного завдання
Проектування рішення
Складання та затвердження списку обладнання
Роботи з логістики та поставці
Монтаж і настройка
Сервісна та гарантійна підтримка

Наши проекты:

Диспетчерський центр нового покоління для ТОВ «Кузбаська енергосетевая компанія»

Компанія Unitsolutions взяла участь в побудові диспетчерського центру нового покоління для ТОВ «Кузбаська енергосетевая компанія». Офіційний запуск центру відбувся 28 листопада і став ще одним кроком "кузбасівській енергосетевой компанії" в реалізації програми по поліпшенню і оптимізації диспетчерського управління. Модернізація центру покликана зберегти енергоресурси регіону і є одним з етапів створення «розумного міста».

Всі проекти →

Ваше ім'я

Наші партнери
trueconf.ru

TrueConf - найбільший вітчизняний розробник корпоративних та індивідуальних продуктів і обладнання для відеоконференцзв'язку (ВКЗ) в Східній Європі

clevermic.ru

На сьогоднішній день займає лідируючі позиції у виробництві обладнання для відеоконференцзв'язку і переговорних кімнат в Росії, Республіці Білорусь

phnxaudio.com

Американська компанія, яка є лідером в області технологій шумо- і ехоподавленія. Phoenix Audio Technologies розробляє мікрофони, спікерфони, аудиомикшери і програмне забезпечення. Компанія Unitsolutions є офіційним дистриб'ютором продукції Phoenix Audio Technologies.