Хочете продавати AV-обладнання зарекомендувало себе на ринку?

Пропонуємо Вам стати партнером компанії Unitsolutions. 


Ми приділяємо особливу увагу роботі з партнерами та розвитку партнерської мережі. До кожного партнера застосовується індивідуальний підхід. Це означає, що Ви отримаєте особисто менеджера, який проконсультує Вас по будь-яких питань.

Вигідні умови для партнерів

  • Особистий менеджер;
  • Вигідні фінансові умови;
  • Маркетингова, технічна і сервісна підтримки.
рукостискання

Хто може стати партнером

Партнером може стати будь-яка компанія, що бажає регулярно здійснювати закупівлі професійного AV-обладнання, що поставляється Unitsolutions.

Для отримання інформації про дилерської програмі Вам необхідно заповнити прикладену  анкету  або натиснути кнопку відкриття чату , в якому ви зможете отримати онлайн-консультацію у менеджера.

Наші партнери

Trueconf
TrueConf - розробник програмного забезпечення і піонер в галузі відеоконференцзв'язку, перетворили ринок корпоративних комунікацій в Східній Європі. Рішення TrueConf засновані на сучасній програмної архітектурі і позбавлені недоліків традиційних ВКС-систем. C TrueConf високоякісна відеоконференцзв'язок стає доступною в корпоративних мережах будь-якої складності, в тому числі на робочих місцях, мобільних пристроях, в переговорних кімнатах через клієнтські програми і браузери. Рішення повністю сумісний з існуючим обладнанням, не вимагає вкладень в інфраструктуру і не створює ризиків для ІТ-безпеки підприємства. Рішенням TrueConf довіряють десятки тисяч компаній і мільйони користувачів по всьому світу.

Консультація в чаті

Щоб отримати он-лайн консультацію у нашого менеджера в чаті - будь ласка, натисніть кнопку нижче.