Обладнання на замовлення

Не завжди необхідне обладнання для презентацій і систем ВКЗ легко підібрати з наявного на складі асортименту. Крім того, деякі моделі можуть не підійти для вирішення певного завдання. Не варто відмовлятися від устаткування переговорної кімнати або конференц-залу тільки тому, що ви не знайшли відповідного рішення. Спеціалісти компанії Юнитсолюшнс виконають пошук обладнання згідно вашого запиту або запропонують повноцінну альтернативу, що відповідатиме всім вимогам.

img

Умови постачання та оплати

Після підписання договору на постачання ВКЗ-обладнання наші фахівці виконають пошук товару, що відповідають вашим вимогам, і в умовлений час на вашому столі чекатиме докладний кошторис, де будуть вказані дата і вартість поставки. У разі неможливості постачання узгодженого обладнання наші фахівці підберуть аналог з відповідними характеристиками.

Умови доставки

Ми виконуємо постачання обладнання в Україні, середній термін доставки складає 6-8 тижнів з моменту оформлення і оплати замовлення у разі, якщо товару немає на нашому складі. Прискорити термін доставки обладнання для презентацій та відеоконференцзв'язку можна при замовленні окремого пакету послуг «Швидка доставка».

Умови оплати

Оплата послуг пошуку та доставки товарів здійснюється в два етапи:

  • Оплата етапу пошуку товару
  • Оплата вартості замовлення та доставки

Попередня технічна експертиза

Перед підписанням договору з клієнтами наші фахівці детально вивчають вимоги і побажання щодо сумісності обладнання та його подальшого впровадження. Це дозволяє нам переконатися у тому, що обране клієнтом обладнання сумісне та знизити ймовірність помилки при подальшій експлуатації.

Гарантія і сервіс

Усе обладнання, що ми постачаємо, має стандартну гарантію виробника. Для критично важливого ВКЗ-обладнання ви можете замовити розширену гарантію компанії Unitsolutions.

Залишити заявку

* зазначені поля обов'язкові для заповнення