Проектори та аксесуари

Особливості різних проекторів

Багато насамперед дивляться на потужність, але далеко не завжди цей критерій точно характеризує ефективність проектора в робочих умовах. Цей показник скоріше просто показує кількість споживання енергії, а яким буде кінцевий результат - справа технології. Величезне значення має показник яскравості, вимірюваних в люмен. Проектор з високим значенням цього параметра дають чудову контрастну картинку навіть при денному світлі в приміщенні без штор. Звичайно, велику роль відіграє білизна екрану, оскільки чим темніше фон, тим гірше відображення. Деякі сучасні пристрої підтримують якісне проектування, яке передбачає алгоритм компенсації кольору стіни.

Найчастіше презентаційне обладнання повинно бути універсальним, тобто підходити для безлічі ситуацій. Втім, деякі види апаратури створені спеціально для окремих сфер діяльності, це стосується, наприклад, проекторів для реклами або відтворення звуку, покупка яких для офісних цілей не цілком виправдана. Кожна модель відрізняється далекобійністю і розміром максимального зображення. Вибираючи з урахуванням даного моменту, визначитеся з тим, наскільки важливий цей параметр. Буває, що таке обладнання для презентацій використовується в невеликих аудиторіях, які не вимагають потужних агрегатів. Інша справа, якщо ми маємо в розпорядженні приміщення у вигляді амфітеатру на пару-трійку сотень людей. В цьому випадку слід зупинитися на чомусь по-справжньому серйозне.

Сфера використання

Вибираючи обладнання для показу презентацій, ви гарантуєте краще враження всіх глядачів про будь-якої інформації, яку ви збираєтеся надати. Хороший проектор або електронна дошка не підведуть вас при яскравому освітленні, в великих аудиторіях при вирішенні найскладніших завдань, які виникають самі собою в процесі проведення безлічі заходів. Окремі моделі таких пристроїв можуть управлятися дистанційно, що істотно полегшить життя вашого технічного персоналу.

Товарів на одній сторінці: