Відеостіни і панелі

Відеостіна

Відеостіна - це сформований з декількох відеовідображаючих пристроїв (відеопанелі) один великий екран, який дозволяє в багатоканальному режимі відтворювати великі обсяги інформації, отримані з різних джерел. Здійснюється це за рахунок контролерів стін і спеціалізованого програмного забезпечення. Як підсумок виходить необмежений простір для відображення інформації.

Відеостіна і відеопанелях

Як вибрати відеостіну

Вибираючи відеостіну необхідно врахувати наступні параметри:

  1. Ємність, а саме кількість видимих пікселів. Від цього залежить обсяг відтвореної інформації.
  2. Ширина шва. Чим більше зазор між екранами, тим сильніше викривлення, тому цей параметр не менш важливий ніж ємність.

Модульний принцип побудови панелей для відеостін дозволять виконати зборку стіни будь-якого розміру – від декількох метрів (наприклад, видеостана 2х2, видеостена3х3) до декількох сотень квадратних метрів з однією лише умовою, кількість видеомодулей кратне площі екрана.

В інтернет-магазині Unitsolutions можна придбати відеостіни під ключ. Все обладнання, представлене в каталозі, розраховане на безперебійну роботу протягом тривалого періоду.

Де використовуються відеостіни

Таке обладнання, як правило, використовується для оснащення виробничих і видобувних підприємств. Наприклад, панелі для відеостін можна нерідко зустріти в диспетчерських нафтогазових, енергетичних та інших подібних компаніях. Крім того, дане обладнання активно використовується в якості ситуаційних центрів в МНС та оперативними службами. Найбільш актуальним і розвинутим напрямом використання відеостін 2х2 і 3х3 є конференц-зали, переговорні кімнати, зали засідань адміністрацій і уряду.

Нерідко панелі для відеостін використовуються в рекламних або комерційних цілях. ЇХ розміщують у місцях масового скупчення людей, таких як аеропорти, залізничні вокзали, автовокзали, великі торгові комплекси і зали. Подібні екрани встановлюють у телестудіях, лекційних залах, філармоніях, бібліотеках, музеях, театрах, планетаріях, ресторанах і нічних клубах.

Товарів на одній сторінці: