Камери для ВКС

Камері для конференцій

Сучасне спілкування між людьми перейшло на новий рівень - відеозв'язок. Сьогодні у великих організаціях, які мають представництва в різних містах, часто проводяться відеоконференції. Такий спосіб спілкування дозволяє скоротити час на переїзди або перельоти, а також матеріальні засоби. Ще одним плюсом є можливість трансляції публічних конференцій через мережу інтернет іншим зацікавленим особам.

Створення відеоконференції - це відповідальний процес, який вимагає уваги досвідчених фахівців, а також потребує наявності якісного обладнання. Інтернет-магазин "UnitSolutions" готовий надати вам все необхідне для створення відеоконференцій високого рівня. У нас ви зможете знайти камери для конференц-залів, а також камери для переговорних кімнат.

Ми пропонуємо кілька різновидів даної продукції - web-камери для відеоконференцій і PTZ-камери. Модельний ряд дозволить підібрати оптимальні характеристики для індивідуальних випадків.

Камеры для конференций

Веб-камери для відеодзвінків

Даний вид продукції призначений для передачі зображення і звуку через комп'ютер по мережі. Сучасні веб-камери мають прекрасні характеристики. У нас представлені екземпляри, які здатні передавати відеозображення з роздільною здатністю SD, HD і Full HD.

Web-камера - це ідеальна камера для відеодзвінків. Вона з легкістю підключається до комп'ютера через USB-порт. Налаштування відбувається в лічені хвилини. Після цього камера повністю готова до використання. Величезною перевагою є наявність вбудованого мікрофона, що володіє високою чутливістю. Функція підстроювання колірного балансу робить можливим передачу якісного відеосигналу навіть з приміщень з поганим освітленням. Часто веб-камери автоматично прибирають зайві шуми і спотворення в звуці.

Якщо ви шукаєте камеру для відеодзвінків, інтернет-магазин "UnitSolutions" допоможе з вибором.

PTZ-камера для відеоконференцій

Ще одним варіантом пристрою, який допоможе влаштувати якісну відеоконференцію, є PTZ-камера. Вона кардинально відрізняється від вищезгаданого аналога. Головною особливістю даної продукції є наявність механізму, який забезпечує поворот об'єктива камери в різних напрямках.

У магазині "UnitSolutions" представлені кілька видів високоякісних PTZ-камер: настільні і купольні. Перші встановлюються на горизонтальну поверхню і мають обмежений кут огляду і повороту. Купольні камери укладені в півсферичний корпус. Їх механізм надає максимальний кут повороту і огляду.

Такі камери зазвичай оснащені об'єктивом зі змінною фокусом, що робить можливим отримання чіткого зображення на різних відстанях. Стабілізатори сигналу позбавляють від зайвих перешкод. Досить часто PTZ-камери здатні програмно збільшувати кут огляду і здійснювати панорамну зйомку.

Ще однією особливістю таких камер є наявність датчиків руху і звуку, за допомогою яких вони здатні самостійно повертатися в сторону джерела сигналу. Це дуже корисно під час проведення відеоконференцій, оскільки позбавляє від потреби в операторі.

Товарів на одній сторінці: