Комплекти UnitKit

Конференц-системи під ключ

Ми надаємо вам вибір готових наборів конференц-систем. Для зручності наші фахівці на досвіді підбору комплектацій для різних умов створили універсальні набори. В даний момент доступні 2 конференц-системи під ключ: Конгрес і Корпорація.

Конференц-зал

Сучасні конференц-системи зібрані з мінімального необхідного набору для обладнання конференц-залів або подібних приміщень. Цих збірок вистачає для повноцінної роботи і функціонування конференц-залів. Вони складаються з:

  • Блок управління - пристрій для управління конференцією, відповідає за прийом і передачу сигналу, управління чергою виступаючих. Дає доступ до ряду функцій, наприклад до еквалайзера і автоматичної підстроювання звуку з мікрофонів. Бувають дротові і бездротові блоки.
  • Пульт голови - вузькоспрямований мікрофон з елементами управління на корпусі. Присутня функція включення або відключення необхідного числа пультів делегата. На передній панелі може встановлювати кількість активних користувачів.
  • Пульт делегата - вузькоспрямований мікрофон. В активному режимі реагує на голос виступаючого і вимикається автоматично, коли віщає не говорить.  

Комплекты UnitKit

Види конференц-систем

Конференц-системи бувають провідні та безпровідні. Перевага бездротових полягає в мобільності і легкості підключення. Якщо існує вимога до можливості перенесення системи в інше приміщення, то слід придивитися до вибору саме бездротової системи. Її установка буде полягати до підключення до мережі і легкої настройки мовлення. Провідні системи в свою чергу займають більше часу до підключення і вимагають навичок установки і прокладки кабелів, але практично нічим не поступаються в плані якості зв'язку.

Представлені набори в даному розділі можуть бути змінені і доповнені. Наприклад аудіомікшером, для підвищення якості звуку і можливості підключення більшої кількості пристроїв. Або мікрофонами для конференцій іншого типу. Наші консультанти безкоштовно допоможуть вам вибрати і пояснять всі тонкощі.

Товарів на одній сторінці: