Конференц-система

Що таке конференц-система?

Конференц-системы

Конференц-система - це комплект для обладнання переговорної кімнати або конференц-залу, завдяки якому можливо проводити зустрічі і переговори в приміщеннях великої площі і з великою кількістю учасників.

Зазвичай конференц-системи складаються з блоку управління, пульта голови, пультів делегата, аудиомикшер і акустичної системи. У сумі ці елементи покликані забезпечувати якісний зв'язок, гарна якість звуку без перешкод і стабільну роботу протягом довгого часу.

Кожен елемент в даній системі грає строго відведену йому роль:

 • Блок управління - центральний блок, куди підключаються всі пульти і аудиомикшер. Відповідає за прийом, обробку та передачу аудіо-потоків між елементами конференц-системи.
 • Система микрофінов для конференцій:
  • Пульт голови - мікрофонний блок з панеллю керування, за допомогою якої ведучий заходу контролює порядок в залі.
  • Пульт делегата - мікрофонний блок, який розташований у кожного з учасників заходу. Використовуючи пульт учасник може мовити на весь зал або попросити слово у ведучого заходу.
 • PTZ-камера - пристрій, без якого відеоконференцзв'язок в конференц-залі неможлива, так як звичайна камера без поворотного механізму не дозволить охопити відразу всіх учасників, а PTZ-камера в зв'язці з блоком конференц-системи буде наводитися автоматично на віщає учасника і транслюватиме FullHD зображення без перешкод.
 • Для виведення зображення при необхідності здійснювати відеоконференції буде потрібно відеостіна або будь-який інший екран.

В якості додаткового обладнання можуть використовуватися:

 • Системи синхронного перекладу для делегатів;
 • Модуль голосування;
 • Кероване відеообладнання;
 • Модуль виведення інформації на центральний екран конференц-системи

конференц-системы

Види конференц-систем

Конференц-системи бувають дротовими або бездротовими. Перші мають на увазі кабельний обмін аудіопотоки між мікрофонними пультами і блоком управління. Такі системи краще всього вибирати в тому випадку, якщо ви плануєте постійно використовувати його в одному і тому ж приміщенні, без можливого подальшого транспортування і переміщення.

Для оперативного оснащення конференц-залів в разі екстрених ситуацій або в умовах, коли одна конференц-система використовується по черзі в декількох приміщеннях, найкраще скористатися бездротовими конференц-системами, які здійснюють передачу аудіосигналів за допомогою інфрачервоного зв'язку або радіохвиль. В цьому випадку повторна настройка, транспортування і налагодження системи в новому приміщенні не займе багато часу. Сучасні бездротові блоки управління працюють на ультрависоких частотах і шифрують сигнал.

Сфера використання

Конференц-системи встановлюються в конгрес-холах, навчальних аудиторіях, залах засідань, конференц-залах і в інших. Місця обладнуються мікрофонними пультами, щоб забезпечити можливість виступу кожного з учасників заходу. За допомогою пульта голови проводиться управління конференцією, вибирається порядок виступу делегатів і багато іншого.

В інтернет-магазині UnitSolutions.com.ua ви можете купити конференц-систему. Ми швидко доставимо по Києву, а також в будь-яку точку України. Подробиці уточнюйте у наших менеджерів.

Товарів на одній сторінці: