Комплект Unitkit Upper с Intel NUC i3

  • Комплект UnitKit Upper с Intel NUC i3
Комплект UnitKit Upper с Intel NUC i3
76 252 грн.
Додати до порівняння
Артикул: UKUPPERI3
Розширена гарантія + консультації з питань підключення, налаштування, розташування обладнання, а також особовий технічний фахівець терміном 3 роки.
+19 090 грн.

Готове рішення для оснащення малої або середньої переговорної кімнати з кількістю учасників до 8 чоловік. Комплект з спикерфона Phoenix Audio Spider (MT503) *, PTZ-камери CleverMic 1010U і термінальний клієнт Intel NUC забезпечать якісне і комфортне спілкування всіх учасників наради.

* Комплект може формуватися на вибір в білому або чорному кольорі рішеннях спикерфона Phoenix Audio Spider (MT503) .

Переваги використання

Завдяки даному комплекту ви зможете в найкоротші терміни обладнати робоче місце для проведення відеоконференцій. Надійна PTZ-камера CleverMic 1010U передає якісне зображення і не займає багато місця. За якість звуку відповідає спікерфон Phoenix Audio Spider (MT503), Який чудово зарекомендував себе на протязі останніх років. Комплект простий в підключенні і експлуатації. Завдяки малому форм-фактору, відмінним графічним можливостям і низькому рівню шуму термінальний клієнт Intel NUC дозволяє учасникам конференції краще зосередитися на обговоренні питань. Клієнт Intel NUC оснащений вбудованою технологією Intel vPro і володіє низьким енергоспоживанням і високою надійністю. Два колірні рішення спикерфона допоможуть ідеально підібрати комплект під інтер'єр вашого приміщення. Для оптимального розміщення камери можна опціонально підібрати на вибір два варіанти фірмового кріплення: Кріплення на ТБ / монітор CleverMic W12 і Настінне кріплення для камер Clevermic

Комплект можна використовувати спільно з будь-яким програмним забезпеченням для конференц-зв'язку.

UnitKit Upper с Intel NUC i3

Склад комплекту:

PTZ-камера CleverMic 1010U

Камера оснащена сенсором від SONY і технологією обробки відео сигналу Ambarella DSP. Відмінною рисою даного пристрою є сучасний дизайн, якісна оптика і унікальний плавний поворотний механізм. При роботі з камерою не виникає питань. Легка настройка і просте управління все говорять за себе. Підключається камера через роз'єм USB 3.0. і дозволяє почати працювати через лічені хвилини після підключення. Камера підключається до термінального клієнту через інтерфейс USB 3.0 і забезпечує FullHD якість зображення при використанні технології обробки відео сигналу Ambarella DSP. Сенсор SONY, встановлений в цій моделі, має розмір 1 / 2.8 "і дозвіл 5MP. Управління камерою здійснюється через порт управління RS232 / RS485, USB-порт або за допомогою пульта дистанційного керування. Камера має 10х оптичне і 12х цифрове збільшення. Кут повороту по горизонталі складає 340 градусів, а по вертикалі - 120. Кут огляду у цій моделі 62,5 градуса, що позиціонує її як камеру для середніх переговорних кімнат.

Гучний зв'язок з гучномовцем Phoenix Audio Spider (MT503)

Чотири спрямованих мікрофона, полнодуплексная зв'язок, луна / шумозаглушення, придушення реверберації, АРУ, можливість підключення в ланцюг декількох пристроїв з єдиним джерелом електроживлення, підключення до USB і smart-пристроїв, внутрішня батарея, міцний алюмінієвий корпус, кнопки управління з підсвічуванням, інтуїтивно зрозумілий і інтерактивний користувальницький інтерфейс. Індикатори починають працювати тільки коли пристрій знаходиться в дії і відображає тільки необхідні функції, в залежності від конкретного сценарію.

Термінальний клієнт Intel® NUC на базі процесора Intel® Core ™ i3

UnitKit Upper с Intel NUC i3_1

Рекомендовані аксесуари і товари

UnitKit

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару, його зовнішній вигляд і комплектність без попереднього повідомлення продавця.