Комплект UnitKit Starter New

  • Комплект UnitKit Starter New
Комплект UnitKit Starter New
9 953 грн.
Додати до порівняння
Артикул: UKSTRTRNEW
Стандартна гарантія терміном 1 рік. Рішення апаратних проблем пристроїв, діагностика та заміна несправних.
Гарантія від Unitsolutions на купуємо обладнання терміном 3 роки. Рішення апаратних проблем пристроїв, діагностика та заміна несправних.
+1 490 грн.
Розширена гарантія + консультації з питань підключення, налаштування, розташування обладнання, а також особовий технічний фахівець терміном 3 роки.
+2 490 грн.

Комплект UnitKit Starter - це рішення для оснащення робочих місць співробітників і керівників, а також малих робочих груп з 3-4 чоловік. WEB-камера Logitech C930e і спікерфон Phoenix Audio Duet забезпечать якісне і комфортне спілкування. 

Переваги використання

Завдяки даному комплекту ви зможете в найкоротші терміни обладнати робоче місце для проведення відеоконференцій. Надійна WEB-камера від Logitech передає якісне зображення і не займає багато місця. За якість звуку відповідає спікерфон Phoenix Audio Duet, який чудово зарекомендував себе на протязі останніх років.

Веб-камера Logitech C930e

Веб-камера Logitech Webcam C930e формату 1080p HD є першою модель з підтримкою стандарту H.264 з масштабованої кодуванням відео (SVC) і технологією кодування UVC 1.5
Завдяки обробці відео на камері і динамічної підстроювання під доступний цифровий потік знижується навантаження на смугу пропускання комп'ютера. В результаті відеопотік стає більш плавним.

Спікерфон Phoenix Audio Duet

Компактний корпус. Просте підключення та налаштування. Якісний вбудований мікрофон і динамік. Системи поліпшення звуку. Зона охоплення до 1,5 м. Оптимальне звукове рішення для робочих місць і малих груп з 3-4 чоловік.

Рекомендовані аксесуари і товари

UnitKit

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару, його зовнішній вигляд і комплектність без попереднього повідомлення продавця.