ВКС-терминал UnitKit TrueConf Room

 • ВКС-терминал TrueConf Room
 • ВКС-терминал TrueConf Room
 • ВКС-терминал TrueConf Room
 • ВКС-терминал TrueConf Room
 • ВКС-терминал TrueConf Room
 • ВКС-терминал TrueConf Room
 • ВКС-терминал TrueConf Room
 • ВКС-терминал TrueConf Room
ВКС-терминал TrueConf Room
148 805 грн.
Товар на складі
Додати до порівняння
Артикул: TCRoom

* Це архівна картка товару

Актуальні термінали за посиланнями нижче

Room Kit Mini

Room Kit

Room Kit Plus

ВКС-терминал TrueConf Room Kit Mini ВКС-терминал TrueConf Room Kit ВКС-терминал TrueConf Room Kit Plus
Докладніше → докладніше → докладніше →

Готове рішення для оснащення середньої переговорної кімнати на основі TrueConf Room. Комплект з спікерфон, PTZ-камери, планшета і ВКС-кодека з передвстановленим програмним забезпеченням TrueConf Room забезпечить якісне та комфортне спілкування учасників конференції.

Переваги використання

Завдяки даного пакету ви зможете в найкоротші терміни обладнати робоче місце для проведення відеоконференцій. Комплект простий в підключенні і експлуатації. PTZ-камера передає якісне зображення і не займає багато місця. За передачу звуку відповідає спікерфон, який чудово зарекомендував себе при проведенні конференцій. Завдяки малому форм-фактору, відмінним графічним можливостям і низькому рівню шуму ВКЗ кодек дозволяє учасникам конференції краще зосередитися на обговоренні питань. TrueConf Room — передове програмне рішення для переговорних кімнат. Для управління TrueConf Room використовується планшет, всі дії з управління терміналом здійснюються через веб-інтерфейс - він повністю імітує зовнішній вигляд клієнтського додатка TrueConf, що дозволить відразу ж приступити до його використання. TrueConf Room може використовуватися, як з виділеним сервером відеозв'язку TrueConf Server, так і з хмарним сервісом TrueConf Online.

TrueConf Room

Використовуйте термінал ВКЗ локально і через хмару

Підключіть TrueConf Room до хмарного сервісу TrueConf Online і ви отримаєте переговорну кімнату з можливістю проведення групових відеоконференцій. Якщо вам потрібна інтеграція з наявними апаратними терміналами, АТС, Active Directory або телефонією, підключіть термінал до сервера відеоконференцзв'язку TrueConf Server.

Керуйте терміналом з будь-якого пристрою

 TrueConf Room

Просто відкрийте веб-панель управління терміналом у будь-якому браузері всередині вашої мережі, щоб:

 • Працювати з адресною книгою і бачити статуси абонентів.
 • Створювати і управляти груповими відеоконференціями.
 • Викликати абонентів телефонії через номеронабирач.
 • Викликати H. 323/SIP-термінали.

Перегляд і трансляція контенту

TrueConf Room відображає на екрані контент від інших учасників, а також дозволяє транслювати в відеоконференцію будь відеоконтент, наприклад, на екрані ноутбука, підключеного до USB карті захоплення VGA або HDMI кабелю.

Склад базової комплектації

*Дисплей не входить до складу базової комплектації. Може бути доданий додатково на вибір в комплект.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару, його зовнішній вигляд і комплектність без попереднього повідомлення продавця.