Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Тип підключення
больше... меньше
Кріплення
больше... меньше
Бездротове з'єднання
больше... меньше

Широконаправлені мікрофони

Сортувати за:

Широконаправлені мікрофони для конференцій

Широконаправлені мікрофони - це особливий вид обладнання, який найчастіше використовується під час проведення конференцій. Знайти якісні широконаправлені мікрофони, що забезпечують хорошу передачу голосу, досить важко. Ми пропонуємо вам кілька рішень, які ідеально підійдуть для конференцій будь-яких масштабів.

Широконаправленные микрофоны для конференцийМікрофони Phoenix Audio Raven - це професійне обладнання, що володіє чудовими технічними даними: висока чутливість, простота в підключенні і використанні, відмінна якість сигналу, що передається. У комплекті йдуть відразу 4 мікрофона.

Мікрофонний масив Phoenix Audio Condor (MT600) - це широкоформатне обладнання, яке ідеально підійде для застосування в навчальних класах або невеликих конференц-залах. Хороший дизайн, відмінну якість передачі сигналу, висока чутливість і інтуїтивно зрозуміле підключення роблять його незамінним.

Замовити широконаправлені мікрофон ви можете вже прямо зараз. Доступні ціни, висока якість і приголомшлива надійність - це те, що сподобається будь-якому клієнту.