Блог — Системный интегратор Unitsolutions

AVer анонсувала вихід нових PTZ-камер зі штучним інтелектом

Компанія AVer, провідний розробник та виробник високотехнологічних рішень для освіти та бізнесу, оголосила про випуск нових PTZ-камер з інтелектуальною функцією автоматичного відслідковування – TR311 и TR313 AI Auto Tracking.

На що звернути увагу при купівлі мікрофонних масивів?

На період пандемії відеоконференції вдома та в офісі стали для багатьох невід’ємним та повсякденним явищем. Під час локальних та віддалених заходів важливо забезпечити якісний звук, щоб ви та ваші співрозмовники без складнощів чули один одного, навіть якщо у переговорній знаходиться багато людей.

Як обрати обладнання для аудіо- та відеоконференцій

Конференц-зали та переговорні кімнати — це спеціальні приміщення, в яких можна проводити ділові зустрічі, планерки, переговори з партнерами та клієнтами. Крім системи відеозв’язку тут потрібне відповідне аудіо- та відеообладнання.

Новинки від Jabra з підтримкою технологій AI для роботи в офісі та на віддаленому режимі

Компанія Jabra розширює лінійку пристроїв для відеоконференцій та презентує дві нові моделі — веб-камеру PanaCast 20 для віддаленої роботи та відеобар PanaCast 50 для переговорних кімнат невеликого та середнього розміру.

Що потрібно знати про камери для відеозв’язку

Відеоконференції стали повсякденним явищем у багатьох сферах — від бізнесу та державного сектору до медицини та освіти. Відеозв’язок сьогодні — повноцінний інструмент для спільної роботи, тому безпека, швидкість та простота взаємодії з людьми грають важливу роль при щоденній кількості завдань та дедлайнів.

Stem Speaker: новинка в экосистемі Stem Audio

Наш партнер, компанія Stem Audio, анонсував випуск нового звукового пристрою, який доповнить лінійку аудіообладнання та дозволить досягти якісного звучання у переговорних кімнатах та залах будь-яких конфігурацій.