Блог — Системный интегратор Unitsolutions

Демонстрація автонаведения PTZ-камери на рухомий об’єкт

У цьому відео ми демонструємо роботу системи автоматичного наведення PTZ-камери CleverMic 1112/1120. Попередньо налаштуйте чутливу зону для камери і вона буде стежити за будь-яким рухомим об’єктом в її межах.

Як це зроблено? Виробництво і тест PTZ-камер

Виробник PTZ-камер, з яким ми співпрацюємо більше 5 років, поділився з нами ексклюзивним матеріалом. З цього відео ви дізнаєтеся як виглядають виробничі процеси і як тестуються камери перед виходом на ринок.

Розбір PTZ-камери: що всередині і як це працює

Разбор PTZ-камеры

Сьогодні препаруємо PTZ-камеру і детально розглядаємо її залізні складові, щоб зрозуміти принцип роботи. Перш ніж різати, давайте трохи розберемося Як зробити спілкування по відеозв’язку досить комфортним, щоб учасники сприймали його як живе?

Акція! Спікерфон Phoenix Audio Spider (MT503-W) по супер ціні!

Не пропустіть свій шанс, купити спікерфон вигідно. Тільки з 29.07.2019 за 29.09.2019 діє знижка 7% на спікерфон Phoenix Audio Spider (MT503-W) білого кольору. Phoenix Audio Spider (MT503) — це високоякісний спікерфон, здатний перетворити будь-яке приміщення в професійний конференц-зал.

Рішення для конференц-залів і переговорних кімнат

У минулій статті, присвяченій організації відеоконференцзв’язку в переговорних кімнатах і конференц-залах, ми розглянули кілька типових наборів устаткування для різних сценаріїв роботи.

Обладнання відеоконференцзв’язку для переговорної кімнати на реальних прикладах

Тенденції розвитку відеоконференцзв’язку Відеоконференцзв’язок перестал бути екзотичним поняттям і все більше проникає в наше повсякденне робоче середовище. Вона вийшла за межі переговорних кімнат і стала доступна на робочих місцях співробітників і мобільних пристроях.

Як поліпшити якість відео у конференціях. Теорія і практика

Від якості відео часто залежить ефективність проведених переговорів або спілкування. Є безліч факторів, які можуть вплинути на передачу зображення. У цій статті ми розберемо основні питання і поділимося способами вирішення найпопулярніших проблем, пов’язаними з якістю відеопотоку.

Покрокове керівництво налаштування наведення камери ВКЗ

В одній з попередніх статей, написаних для нашого блогу на Geektimes, ми розповіли, в яких випадках в переговорних кімнатах доцільно використовувати конгрес-систему для захоплення звуку від учасників наради. Нагадаємо, що основним фактором є кількість учасників в приміщенні, більше 10-12 чоловік.

Два нових способи автоматичного наведення відеокамери

У попередньої статті, написаної для нашого блогу на Geektimes, ми обіцяли розповісти про двох нових способах реалізації автоматичного наведення PTZ-камери на активного учасника в переговорній кімнаті. Даний функціонал суттєво пожвавлює відеоконференції і позбавляє від необхідності вручну перемикати положення відеокамери.