Блог — Системный интегратор Unitsolutions

Два нових пристрої захвату відео від AVerMedia для стримерів та не тільки

AVerMedia

До лінійки пристроїв захвату відео від AVerMedia, призначений для стримерів, з’явилися дів цікаві моделі AVerMedia Live Gamer 4R GC573 та AVerMedia Live Gamer MINI GC311. Ми раді повідомити, що вони тепер наявні у нашому каталозі!

Новітні підвісні гучномовці Biamp для відкритих інсталяцій

Biamp DESONO™

Підвісні гучномовці Biamp DESONO™ володіють відмінним звучанням і здатні доповнити дизайн незвичайними формами. Є ідеальним вибором для розподілених систем звуковідтворення всередині і зовні приміщень, коли необхідна чудова розбірливість мови і якісне відтворення музики.

Yamaha випустила спеціальний онлайн-інструмент, що спрощує проектування систем фонової музики

YIMSA

Розробка системи фонової музики, що відповідає всім запитам замовника, зазвичай під силу тільки експерту з системної інтеграції і потребує значних затрат часу та коштів. Але завдяки новому онлайн-інструменту Yamaha під назвою YIMSA, розробка систем фонової музики для приміщень стане не лише швидкою, але ще й безкоштовною.

Відеобар POLY STUDIO серії X

POLY STUDIO

Відеобар Poly Studio – це обладнання для невеликих і середніх приміщень, яке можна легко інтегрувати з будь-яким програмним забезпеченням для відеоконференцій та спільної роботи. Насолоджуйтеся насиченим звуком в залі перемовин, розширеними можливостями камери і швидким бездротовим обміном контентом – і все це в одному витонченому відеобарі.

Перша в світі інтелектуальна відеокамера Jabra PanaCast з кутом огляду 180°

Jabra PanaCast

Jabra PanaCast – це перше в світі інтелектуальний панорамний пристрій для спільної роботи з використанням відео. Має три 13-мегапіксельних камери, які працюють разом як єдине ціле завдяки технології вбудованого процесора Jabra PanaCast Vision.