Блог — Системный интегратор Unitsolutions

Нова маркерна дошка eGlass для дистанційної освіти

Компанії Learning Glass та HoverCam представили eGlass — скляну маркерну дошку для письма та відображення малюнків з вбудованою камерою, яка ідеально підходить для дистанційної освіти, запису відео уроків та онлайн-трансляцій.

Нова веб-камера для віддаленої роботи та стрімінгу — AVerMedia Live Streamer Cam PW513

Тайванська компанія AVerMedia Technologies представила Live Streamer Cam PW513 — нову веб-камеру з роздільною здатністю 4К, яка призначена для блоггінгу, віддаленої роботи та дистанційного навчання.

FLEX — перше настільне рішення для спільної роботи від Newline Interactive

Компанія Newline Interactive анонсувала випуск конкурента DTEN ME — своє перше рішення для спільної роботи під назвою FLEX. Пристрій являє собою 27-дюймовий моноблок «усе в одному» для дому, невеликих переговорних кімнат та освітніх проектів.

Ідеальний мікрофон для віддаленої роботи, стрімів та запису підкастів— Shure MV7

Новий мiкрофон MV7 вiд Shure

Попит на рішення для аудіозапису з дому постійно зростає: пiдкасти, стріми, геймплеї та блоги вимагають якісного звучання. Компанія Shure представила новинку — перший гібридний мікрофон MV7

Обладнання для стріму: яке потрібне та як обирати?

Стрим Cyberpunk 2077

Відеотрансляції стали популярним способом проведення дозвілля та заробітку — запис ігор приносить геймерам та блогерам непоганий дохід. Сьогодні цей формат вийшов далеко за колишні рамки, чому сприяють релізи нових ігор. Наприклад, Cyberpunk 2077-найбільш очікувана гра цього року, випуск якої запланований на 10 грудня. Статистика, опитування та зацікавленість публіки підтверджують її популярність: за даними звіту польських […]

Jabra спільно з HP анонсували два комплекти AV-обладнання для переговорних кімнат

Новi комплекти вiд Jabra та HP

Компанії Jabra та HP об’єднали свої зусилля, аби надати користувачам два нових комплекти пристроїв для ефективної спільної роботи у переговорних приміщеннях будь-якого розміру. Ці комплекти мають задовiльнити всі потреби користувачів сучасних конференц-залів під час відеоконференцій.

AVer анонсувала випуск нових PTZ-камер із штучним інтелектом

AVer анонсувала випуск нових PTZ-камер із штучним інтелектом

Компанія AVer, провідний виробник високотехнологічних рішень для освіти та бізнесу, оголосила про випуск потокових PTZ-камер з інтелектуальною функцією автоматичного відстеження — TR311 і TR313 AI Auto Tracking.

Нова лінійка розумних спікерфонів Poly Sync

новая линейка умных спикерфоновPoly Sync

У нових спікерфонах використовується запатентована технологія Poly, завдяки якій мікрофони ефективно захоплюють мову учасника онлайн-зустрічі і ігнорують сторонній шум, що забезпечує професійну якість звуку під час відеоконференцій вдома та в офісі.