Фільтр по товарах

Фільтр по товарах

Производители

больше... меньше

Количество встроенных микрофонов

больше... меньше

Тип підключення

больше... меньше

Кріплення

больше... меньше

Бездротове з'єднання

больше... меньше

Выход на гарнитуру

больше... меньше

Мікрофонний масив

Сортувати за:

Мікрофонні масиви

Мікрофонні масиви або всеспрямовані мікрофони - це обладнання, що складається з групи мікрофонів, спрямованих в різні боки і працюють як один великий мікрофон здатний захоплювати звук, що надходить з різних точок приміщення. Дане обладнання найчастіше застосовується для дистанційної запису і передачі звуку під час нарад. Пристрій дозволяє не тільки значно знизити рівень шуму під час запису, але отримати максимально якісну звукову доріжку.

Підібрати всенаправленний мікрофон згідно потреб та особливостей приміщення не складно, достатньо визначитися з розмірами приміщення і побажаннями. Можна оснастити переговорну кімнату настільним спікерфоном. Немає місця, тоді вам на допомогу прийде стельовий мікрофон. Багате розмаїття моделей мікрофонних масивів, представлених в каталозі інтернет-магазину Unitsolutions, дозволить вирішити будь-яке завдання з оснащення вашого приміщення.

За своїми функціональними можливостями настільний і стельові мікрофони-масиви нічим не відрізняються від спікерфон і навіть конференц-телефонів. Принцип дії мікрофонних масивів також, як і у інших пристроїв полягає в використанні групи мікрофонів для захоплення звуку. Основною відмінністю пристроїв є відсутність у мікрофонних масивів динаміків.