Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Тип підключення мікрофонів
больше... меньше
Установка в стійку
больше... меньше
Виконання (корпус)
больше... меньше
Тип системи
больше... меньше
Кол-во пультов на блок управления
больше... меньше
ЖК-екран
больше... меньше
Функція голосування
больше... меньше
Поддержка TrueConf Weathervane
больше... меньше
Поддержка Us Coordinator
больше... меньше

Блоки керування

Сортувати за:

Дискусійні системи і їх складові

Дискусійна система - це комплект аудіообладнання, який складається з центрального блоку і пультів голови та делегатів і є частиною конференц-системи. Мета цього комплекту: забезпечення певного набору функцій, необхідних для організації і проведення засідань, конференцій, з'їздів і слухань у великих і малих приміщеннях.

Комплектація дискусійною системи

Мікрофони для конференцій або мікрофонний (дискусійний) пульт - дає можливість учасникам конференції вступати в дискусії і виступати, не встаючи зі своїх місць за столом переговорів. Пульти встановлюються безпосередньо на робочих місцях. За функціональністю виділяють мікрофон голови конференції і делегата (участника).

блоки управления конференц-системой

Мікрофонний пульт голови фактично є пультом управління конференцією. Голова може запустити голосування, послати на інші пульти інформацію, відключити всіх делегатів. У багатьох системах пульт голови відсутня. У таких випадках його замінює центральний блок управління, який встановлюють поруч зі звичайним пультом.

Блок управління конференц - системою. Центральне обладнання призначене для налаштування системи, а також повноцінного управління ходом конференції. Головна характеристика центрального блоку - це його ємність. Тобто яке число мікрофонних пультів він може підтримувати одночасно.

Функціональность:

 • Програмування різних режимів проведення переговорів;
 • Управління дискусійними пультами і голосуванням;
 • Підключення до систем посилення звуку і мікшерним пультів;
 • Шифрування потоків звуку від зловмисників;
 • Керування PTZ-камерами;
 • Підключення до зовнішніх систем управління;
 • Усунення ефекту акустичної паразитного генерації;
 • Підключення до зовнішньої телефонної лінії.

У якості системного доповнення може бути підключена дискусійна система синхронного перекладу, коли мова виступаючого надходить на бездротові приймачі до делегатів на різних мовах, згідно з попередніми налаштуваннями.

Види дискусійних систем

1. Провідні конференц-системи. Найбільш поширений тип конференц-зв'язку. У таких системах передача звуку і команд управління між дискусійними пультами відбувається по кабелях. Існує кілька видів дротових систем: аналогова і цифрова конференц система.

 • Аналогова конференц-система заснована на аналоговому способі передачі звуку. Функціональні можливості таких систем досить обмежені, тому їх зазвичай використовують для простих переговорів і дискусій.

 • Цифрова конференц-система передбачає аудіопередач в цифровому вигляді. Завдяки такому підходу цей вид систем значно виграє у аналогових в якості звуку і наборі функцій. Крім того, вони легко інтегруються з будь-якими зовнішніми системами управління, наприклад, з персональним комп'ютером і ноутбуком. Головна відмінність цифрової системи в тому, що вона дозволяє голові посилати делегатам додаткову інформацію на дискусійні пульти. Наприклад, дані про доповідача, результати опитувань і голосувань.

2. Бездротові конференц - системи. У цих системах для передачі звуку використовується радіоканал або ІК-зв'язок. Така технологія дозволяє швидко обладнати конференц-зал:

 • в польових умовах;
 • в приміщеннях, де установка провідних систем неможлива (наприклад, в будинках, які мають історичну цінність). Бездротові конференц системи мобільні і не вимагають тривалої установки, що дозволяє при необхідності швидко переносити їх з одного об'єкта на інший. Поряд з незаперечними перевагами цей тип систем має і свої недоліки, такі як: більш висока ціна, обмежену кількість учасників конференції, низька перешкодозахищеність.

Таким чином, дискусійна система володіє широким функціоналом, який дозволяє чітко регламентувати правила для конференцій і підтримувати ідеальний порядок на будь-яких переговорах і нарадах.