Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Роздільна здатність
больше... меньше
Діагональ, дюйм
больше... меньше
Вбудований комп'ютер
больше... меньше
Технологія панелі
больше... меньше
Контрастність
больше... меньше
Яскравість кд/м² (нит)
больше... меньше
Операційна система
больше... меньше
Мобільна стійка в комплекті
больше... меньше

Інтерактивні панелі

Сортувати за:

Інтерактивна панель 

Це пристрій, що сполучає в собі повноцінний персональний комп'ютер і сенсорний дисплей високої чіткості. При цьому з наведених на сенсорному екрані зображенням можна виробляти різні дії (зміни, видалення, доповнення інформації). Панель дозволяє здійснювати управління відображуваним вмістом на екрані відразу декільком користувачам одночасно. Всі внесені коригування та редагування записуються в відповідні файли, розташовані на комп'ютері і при необхідності, зберігаються. Управління може здійснюватися стилусом або пальцями.

застосування інтерактивної панелі в освіті

Інтерактивні панелі застосовуються не тільки для проведення нарад та конференцій, нерідко їх можна зустріти на виставках, навчальних класах, музеях, медицині і т.д. Саме з цієї причини сенсорні екрани вважаються універсальним обладнанням широкого спектру застосування.

Дані пристрої поєднує в собі традиційні методи взаємодії, а саме: крейда і ганчірка і сучасний сенсорний 4K-дисплей з діагоналлю 70-86 ', в залежності від комплектації.

Панель може працювати як під управлінням OS Windows, так і OS Android. Обидві системи мають свої переваги і недоліки, а так само різні набори програм, доступних для використання.

Мультимедійні інтерактивні дошки CleverMic e-Blackboard були розроблені спеціально для сфери освіти і здатні повністю перетворити навчальний процес для студентів і школярів будь-якого віку. CleverMic e-Blackboard може використовуватися як звичайна класна дошка, на якій можна писати крейдою або маркерами, і в той же час - сенсорна панель для роботи з мультимедійними файлами: зображеннями, знімками, слайдами, аудіо- та відеозаписами, ігровими програмами.

У комплекті з нею поставляється бібліотека цифрових матеріалів для проведення занять - презентацій, відеоуроків, лабораторних і практичних робіт, які викладачі можуть вибрати відповідно до свого профілю. А ще екрани CleverMic e-Blackboard можна використовувати для дистанційного навчання, під час вебінарів і відеоконференцій.

Види інтерактивних панелей:

Інтерактивна панель прямій проекції

Складається з сенсорної дошки придатною для рукописного тексту спеціальним стилусом або маркером сухого стирання, а також короткофокусного проектора, наявного перед дошкою. Для роботи з такою панеллю потрібно ПК або ноутбук зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

переваги:

  • низька ціна.

недоліки:

  • великий обсяг монтажних та налагоджувальних робіт;
  • світло проектора спрямований в очі доповідачу;
  • на час презентації буде потрібно приглушити світло в приміщенні.

Інтерактивна панель

На перший погляд ці пристрої схожі з побутовими телевізорами, проте відрізняються значно більшою діагоналлю екрана. Даний вид інтерактивних панелей набув найбільшого поширення. Пристрій організовано за принципом All-in-one - всі комплектуючі розташовані в одному корпусі. В якості операційної системи використовується настільна версія Windows 10 або Android.

переваги:

  • мобільність
  • не вимагає монтажних та налагоджувальних робіт
  • висока якість зображення
  • висока продуктивність

недоліки:

  • відносно висока вартість;

Комбінована інтерактивна панель

Це пристрій, що сполучає переваги обох типів описаних раніше панелей: компактність і самодостатність інтерактивної панелі і поверхні для письма. Як і звичайна дошка, інтерактивна панель підтримує інструменти для запису: пальці, стилус, і маркери сухого стирання.

Особливості вибору

При виборі інтерактивної панелі слід відштовхуватися від поставлених завдань і специфіки пристроїв. Інтерактивні панелі і комбіновані панелі займають лідируючі позиції на ринку подібних пристроїв.

Інтерактивна панель буде оптимальним вибором для проведення презентацій, відеоконференцій та спільної роботи над документами і проектами. Інтерактивні панелі мають кілька варіантів установки: стаціонарний або на мобільний стійку.

Інтерактивна панель, встановлена ​​стаціонарно в залі для нарад, значно спростить підготовку до презентації або спільній роботі: фліпчарт, запасні аркуші паперу, коробки з маркерами і інше канцелярське приладдя тепер не будуть потрібні.

Мобільна стійка дозволяє переміщати панель в межах офісу і проводити наради і мозкові штурми, не займаючи зал для нарад. Свобода пересування не обмежується тільки лише офісом, інтерактивна панель може бути застосована скрізь: виїзні промо акції, виставки, прес-конференції, брифінги та будь-які інші заходи вимагають візуалізації інформації, що подається.

Так само існують інтерактивні панелі, які підходять для роботи малими групами, обладнані дисплеями 20 "-30".

Комбіновані інтерактивні панелі схожі за характеристиками з інтерактивними дисплеями, але мають додаткові панелі по обидві сторони для рукописного тексту або малюнків. Такі панелі призначені для організації процесу навчання, брифінгів або інших завдань, що вимагають додаткових коментарів, пояснень і прикладів по ходу подачі матеріалу.

У Unitsolutions представлений великий вибір інтерактивних панелей. У нас ви знайдете не тільки підходящу для ваших завдань панель, але і якісне обслуговування, детальну консультацію, вигідні умови.