Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше

Матричні комутатори

Сортувати за:

Багатофункціональний матричний комутатор застосовується в охоронних системах, студіях звукозапису, пересувних телестудіях, диспетчерських центрах вокзалів, супермаркетів, аеропортів, стадіонів, казино.

Матричні комутатори в системах відеоспостереження

Матричний комутатор реалізує з'єднання декількох джерел аудіо- або відеоінформації з певною кількістю коштів її відображення. Причому, необхідною умовою комутації є можливість перемикання сигналу з конкретного джерела як на перший, так і на другий, і на третій і т. Д. Дисплей.

При використанні CCTV з 16 і більше камерами економічно доцільніше встановити матричний комутатор відеосигналу і аудіосигналів. Матричні комутатори невеликий розмірності (співвідношення входів і виходів 4: 4, 8: 8) виконуються в корпусі, що встановлюється в 19-дюймову стійку. Система відеоспостереження з використанням комутатора може бути збільшена нескладним методом додавання модулів.

Пристрій комутатора здійснено за модульним принципом з оснащенням слотами установки вхідних (з підтримкою всіх цифрових і аналогових сигналів, включаючи інтерфейс HDMI, DigitalMedia, DVI, DisplayPort і SDI) і вихідних плат. Сучасний матричний комутатор HDMI-сигналів використовується, найчастіше, в мультирумних відеосистемах.

Особливості матричних комутаторів для телестудій

Забезпечення будь-якої конфігурації і легкості управління досягається при підключенні всіх пристроїв і зовнішніх ліній до комутатора по схемі «зірка». При значному розгалуженні - оптимальною конструкцією є «ієрархічна схема».

Студійні комутатори дозволяють виключати неякісне відтворення звукового сигналу (клацань в динаміках і ін.) Або підрив відеосигналу шляхом синхронізації кадрових імпульсів. Передбачено плавне зниження (підвищення) гучності і яскравості зображення після перемикання.

Здійснити покупку будь-якої моделі комутатора або отримати консультацію з докладною характеристикою можна на сайті магазину UnitSolutions.