Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Світловий потік
больше... меньше

Проектори

Сортувати за:

Презентаційні проектори

Сьогодні якісний проектор для презентацій необхідний в багатьох сферах освіти і бізнесу. Без нього абсолютно неможливо обійтися в умовах проведення тренінгів, масштабних виставок і презентацій. Текстові виступу з доповідями вже давно пішли в небуття, зараз простій промовою вже нікого не здивуєш. Потрібна реальна і доступна презентація інформації, всі успішні компанії вже зробили одним з найсуворіших стандартів якості саме таку форму надання даних.

Ще недавно хороше презентаційне обладнання було привілеєм лише найуспішніших і багатих компаній, що працюють в сфері проектування та дизайну. Однак тепер, коли повноцінна графічна складова впроваджується практично в усі сфери діяльності, апаратура hi-класу стала щодо доступною. Сьогодні фірма може витратити частину свого бюджету на обладнання для конференц-залу, практично не помітивши витрати. При цьому такі рішення по-справжньому допомагають у щоденній роботі і мотивують на успішну діяльність.

Проектор для офиса, переговорной комнаты или конференц-зала

Проектор для офісу

Перед покупкою подібного приладу, слід ретельно продумати, для яких цілей його планується використовувати. Саме відповідно до цих потреб і варто робити кінцевий вибір, зупиняючись в тій чи іншій ціновій категорії. Кожен мультимедійний проектор має безліч відмінних рис: свою потужність, дозвіл і відстань, на якому картинка може залишатися чіткою.

Вибір рішення буде залежати і від особливостей приміщення, в якому, як передбачається, буде встановлено апарат. Деякі з них практично універсальні, інші розраховані на величезні простори, треті - на невеликі кімнати. Можливо, вам потрібен економічний варіант для кабінету, а може бути, ви зупинитеся на потужному варіанті, готовому відображати зображення з максимальною яскравістю навіть на стінах великих будівель. З хороших офісних прикладів подібної техніки варто багато зазначити у досить відомих брендів Benq і Acer, що поєднують в собі доступну ціну і відмінну функціональність.

Особливості різних проекторів

Ціна проектора сильно залежить від його технічних характеристик, габаритів і тому подібних моментів. Вважається, що чим вище яскравість, тим краще зображення буде видно в сильно освітленому сонячними променями приміщенні. Потужність також дає стабільність світлового потоку, але, відповідно, чим вона вище, тим істотніше і енергоспоживання. Дуже зручні моделі з підтримкою мережевих інтерфейсів, їх можна віддалено контролювати і адмініструвати, що значно спрощує роботу. Також рекомендується вибирати проектори, які мають внутрішні системи корекції картинки, наприклад, алгоритм компенсації трапецієподібних перекручувань. У такому випадку, навіть якщо пристрій встановлено на не цілком рівну поверхню, зображення буде ідеально правильним.

Зараз ринок наповнений такими рішеннями вздовж і впоперек, але далеко не всі варіанти можна назвати якісними. Купити проектор для презентацій від перевіреного світового бренду можна у нас, є безліч рішень під найрізноманітніші офісні завдання.