Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Роздільна здатність
больше... меньше
Поле обзора
больше... меньше
ePTZ
больше... меньше
Совместим с ОС Astra Linux
больше... меньше
Кут огляду, град.
больше... меньше
Тип підключення
больше... меньше
Роз'єми
больше... меньше
Поддерживаемая частота кадров при разрешении 720p
больше... меньше
Поддерживаемая частота кадров при разрешении 1080p
больше... меньше
Поддерживаемая частота кадров при разрешении 2160p
больше... меньше

Веб-камери

Сортувати за:

Веб-камери

Веб-камера  - це мініатюрне портативний пристрій, який забезпечує передачу відеосигналу на комп'ютер через USB-порт. Сучасні веб-камери забезпечують високу якість передачі і запису відео. Їх використовують у багатьох цілях: для розваг, роботи, спілкування, спостереження, відеозйомки і т.п.

Так як з появою веб-камер спілкування на відстані перейшло на новий рівень, їх почали використовувати для проведення відеоконференцій. Такий метод організації позбавляє від зайвих переїздів, дозволяючи учасникам перебувати в зручному для них місці. USB web-камера дуже проста у використанні, установка не займає багато часу. Так що будь-який бажаючий зможе її налаштувати.

веб-камера для відеоконференцій

Вибираємо веб-камеру: секрети професіоналів

Висока ефективність співробітника - основне завдання, яке прагне вирішити кожен керівник. Підвищення продуктивності і зниження часу простою співробітника не вигадка! Оптимізуйте робочий процес кожного співробітника оснастивши робоче місце веб-камерою і гарнітурою. Таке нововведення дозволить менеджеру спілкуватися з клієнтом більш результативно. Під час спілкування вони зможуть обмінюватися повідомленнями, показувати свій робочий стіл на ПК, вносити коригування та коментарі до договорів.

Хочете конкурувати на рівних і використовувати всі переваги відеоконференцзв'язку на 100%? Оснащуйте робочі місця співробітників веб-камерою, гарнітурою або спікерфоном. Не знаєте, як правильно підібрати веб-камеру? Читайте нашу статтю.

Вибираємо веб-камеру для робочого місця співробітників

Безліч незрозумілих характеристик веб-камери збивають з пантелику, незрозуміло на яких параметрах зупинитися, щоб зробити правильний вибір. Ми розповімо вам, на які параметри потрібно звертати увагу при підборі пристрою, що кожен з них означає і на що впливає. Отже, приступимо.

Як вибрати веб-камеру правильно

Тип матриці і роздільна здатність

Основна складова будь-якої камери - це матриця. Вона складається з безлічі світлочутливих елементів, завдяки яким формується зображення. На даний момент можна зустріти два види таких сенсорів.

  1. CMOS матриця споживає мінімальну кількість енергії, швидко зчитує зображення, має низьку чутливість, що призводить спотворення об'єктів, що рухаються з високою швидкістю і збільшення перешкод.
  2. CCD в порівнянні з CMOS видає більш якісне зображення, створює менше шумів і перешкод. При цьому пристрій з такою матрицею коштує значно дорожче і має більш високий рівень енергоспоживання.

Другим не менш важливим параметром, що належать до даної категорії, є дозвіл веб-камери. Дана характеристика впливає на чіткість, різкість і розмір зображення, переданого веб-камерою на ПК. Якщо ваша мета вибрати хорошу веб-камеру для відеоконференцій, то зверніть свою увагу на пристрої, у яких дозвіл в форматі HD (720p) і більш.

Частота зміни кадрів в секунду

Швидкість запису веб-камери є не менш значущою, ніж роздільна здатність. Плавність трансльованого зображення з камери безпосередньо залежить від частоти зміни кадрів. Якщо даний параметр має досить низький показник пристрій буде записувати відео уривками.

Тип підключення

Практично всі випущені веб-камери підключаються до ПК через USB порт. Тому необхідно враховувати можливості вашого ПК. При випуску веб-камер виробник заявляє про взаємодії між різними пристроями з певними типами USB портів. Чи не рекомендуємо пробувати підключати пристрої до портів не відповідає заявленим вимогам виробника.

як вибрати веб-камеру правильно

Заявлена ​​зворотна сумісність веб-камери USB 2.0 і USB 3.0 не гарантує підтримку функціоналу і можливостей в повній мірі. Тому варто засновувати свій вибір на типі підключення вашого ПК і потужності процесора.

Конструкція і фіксація

Останній, але не менш значимий фактор при виборі веб-камери це спосіб монтажу. Сучасні веб-камери такі як Logitech C930e мають кілька способів кріплення. Її можна встановити на стіл або закріпити на монітор.

Як вибрати веб-камеру правильно

Тепер ви знаєте основні параметри, на які потрібно звертати увагу при виборі веб-камери для оснащення робочого місця співробітника.