Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Роздільна здатність
больше... меньше
Тип підключення
больше... меньше
Діагональ, дюйм
больше... меньше
Контрастність
больше... меньше
Яскравість кд/м² (нит)
больше... меньше
Сумарний межекранний зазор на стику, мм
больше... меньше
Технологія панелі
больше... меньше

Панелі для відеостін

Сортувати за:

Панелі для відеостін

Панелі призначені для побудови відеостін по суті є РК-дисплеями. Характерною особливістю є ширина рамки навколо дисплея - вони майже вітсутні (ширина стику двох панелей від 1,7 мм до 3 мм). Кожна панель оснащена роз'ємами для підключення відео, що робить її універсальним засобом відображення будь-якого типу зображень. Часто панелі для відеостін застосовують у великих конференц-залах для дублювання презентації доповідача. Так само подібні панелі можна зустріти в ролі інтерактивної дошки в невеликих переговорних кімнатах.

Основна перевага дисплеїв для відеостін – тривалий період експлуатації і низькі вимоги до освітлення приміщення. Пристрої не вимагають додаткового простору в місці кріплення, тому такий дисплей часто вибирають для оснащення приміщень малої площі.

РК-панель для відеостіни

Переваги панелей для відеостін:

  1. Якість зображення. Панелі для відеостін виводять зображення з високим рівнем контрастності, насиченості, чіткості. При використанні декількох панелей як єдиний дисплей необхідно, щоб яскравість, контрастність і інші параметри були однаковими. Це можна налаштувати за допомогою пульта ДУ, що йде в комплекті.
  2. Широкий кут огляду - відмітна риса таких панелей. Трансльоване глядачам зображення практично під будь-яким кутом зберігає високий рівень чіткості і яскравості, як по горизонталі, так і по вертикалі.
  3. Компактність. Панелі при монтажі не займають багато місця, їх встановлюють на підлогові або мобільні стійки, будь-які предмети інтер'єру, навіть на стіну за допомогою спеціальних кріплень. При цьому дисплеї для відеостін не займають багато простору в приміщенні.
  4. Відсутність мерехтіння. Високий рівень якості трансльованої глядачам картинки і відсутність мерехтіння дозволяють понизити стомлюваність очей при роботі з панелями для відеостін.
  5. Функціональність. До панелей можна підключати будь-який пристрій, оснащений функціоналом виводу зображення. Наприклад, комп'ютери, PTZ-камери, проектори та інші мультимедійні пристрої.

В інтернет-магазині Unitsolutions представлений великий вибір РК панелей для покупки в Києві, Дніпрі або будь-якому іншому місті України. У нас ви знайдете не тільки підходящу для ваших завдань дошку, але і якісне обслуговування, детальну консультацію, вигідні умови.