Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше

Обладнання для синхроперекладів

Сортувати за:

Обладнання для синхронного перекладу

Система синхроперекладів являє собою комплекс з обладнання взаємопов'язаного між собою і призначеного для передачі звукових сигналів - мікрофони, колонки, мікшерні пульти, джерела сигналу. У систему синхроперекладів входить важлива складова, це звукоїзолірующая кабіна. Це робоче місце перекладача, в якому знаходиться необхідна апаратура для синхронного перекладу. У кабіну подається звуковий сигнал лектора або доповідача в навушники перекладача, тут же встановлений мікрофон для передачі звукового сигналу на приймачі слухачів. Устаткування має бути налагоджене належним чином, без перешкод, для чіткого сприйняття і передачі звукового сигналу з урахуванням голосових характеристик синхроніста. Налаштування виконується посредствам мікшерів, які регулюють велику кількість параметрів, що дозволяє домогтися якісного звуку. Система синхронного перекладу також включає в себе і звукозаписні обладнання, що дозволяє зафіксувати конференцію для подальшого використання.

Система синхроперевод

На сьогоднішній день, практично не одна конференція не обходиться без відеозапису і інтерактивної трансляції, наприклад, в мережі Інтернет. Здавалося б, все просто, але використання громіздких моніторів часто призводить до ефекту "зворотний зв'язок", що викликає неприємний звук в мікрофонах і інших джерелах звуку. Для цього застосовуються компактні акустичні системи й монітори, що дозволяють розмістити обладнання синхроперекладів, не створюючи перешкод один для одного.

При організації конференції важливим етапом є тестування всієї апаратури, простіше кажучи, репетиція. Це найважливіший етап, при якому проводяться всі налаштування для кожного елементу. У тестуванні беруть участь і безпосередньо синхроністи, на яких будуть орієнтуватися настроювачі. Тестування без їхньої участі не проводиться. Це що стосується великих конференцій світового або федерального значення, де вимоги до апаратури і перекладачам дуже високі.

Існує апаратура для синхронного перекладу мобільного типу. Дуже зручне рішення, яке можна використовувати на відкритих майданчиках і під час руху. На мобільного апаратурі можна переводити до шістнадцяти мов одночасно, так що по функціональності вона практично не поступається стаціонарного обладнання. Відстань, на яке можна передавати звуковий сигнал становить двісті метрів, що дозволяє проводити екскурсії, і різного роду заходи на відкритих майданчиках і віщати на велику аудиторію.