Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Тип підключення мікрофонів
больше... меньше
Тип мікрофонного пульта
больше... меньше
ЖК-екран
больше... меньше
Функція голосування
больше... меньше
Тип мікрофону
больше... меньше
Діаграма спрямованості
больше... меньше
Електроживлення мікрофона
больше... меньше
Корпус мікрофона
больше... меньше

Пульти делегата

Сортувати за:

Мікрофони делегата

Для виступу учасників конференції передбачено спеціальне обладнання. Пульт делегата дозволяє брати участь в обговоренні, виступати перед іншими учасниками, стежити за ходом дискусії. Устаткування має сучасний ергономічний дизайн і забезпечено всіма функціями для ефективного проведення конференцій. Деякі моделі мають кнопки для голосування, роз'єми для навушників і інші функції.

Мікрофон для виступів незамінний на семінарах, лекціях, мітингах та інших публічних заходах. Пристрої можуть бути як дротовими, так і бездротовими. Мікрофон встановлюється на гнучкій короткою або довгою ніжці, яку можна регулювати залежно від особистих переваг. Передбачена функція світлової індикації при вимкненому пристрої.

Пульт делегата

Пульт делегата практично повністю виключає ефект зворотного акустичного зв'язку. Мікрофони для виступів мають компактні розміри і дозволяють грамотно організувати робочий простір всіх учасників конференції. Висока якість звукового обладнання, пропоноване нашою компанією, забезпечує прекрасні акустичні характеристики і безперебійне проведення заходів.