Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Виконання (корпус)
больше... меньше
Кількість відео виходів
больше... меньше
Максимальное разрешение на 1 выход
больше... меньше

Контролери відеостін

Сортувати за:

Для забезпечення синхронної роботи кожного модуля відео стіни, як єдиного екрану, використовуються спеціальні пристрої - контролери з відповідним програмним забезпеченням для них. Саме це обладнання відповідає за узгодження великої кількості параметрів з різних джерел, розподіляє і об'єднує їх, забезпечуючи роботу всієї системи.

У поняття «контролери відеостін» об'єднані кілька різних за виконання і по функціональності керуючих пристроїв:

  • Вбудовувані мікропроцесори,
  • Модульні відеопроцесори для роботи безпосередньо зі стіною,
  • Контролери управління відеостіною, інтегрованої з іншими інженерними системами.

Найбільш складними прийнято вважати пристрої для управління інтегрованими багатофункціональними системами. Вони відповідають не тільки за роботу самої відео стіни, але і забезпечують узгоджену роботу екрану з різними СКУД, засобами охоронного відеоспостереження та контролю і можуть одночасно підтримувати дуже широку групу спеціалізованих пристроїв, забезпечуючи виведення графічної інформації з різних джерел на один екран в многооконном або одному загальному рішенні .

Для безпосереднього управління відеостіною застосовуються модульні відеоконтролерів. Зазвичай це невеликі, компактні габарити пристрою для управління виводу зображень, вже оброблених іншими електронними засобами або безпосередньо з декількох камер відеоспостереження. Такі пристрої забезпечують функції оперативного управління надходять графічними і видеосигналами, їх синхронізацію або розподіл демонстрації на відео стіни.

На все відеоконтролерів стіни ціна зазвичай різниться в залежності від їх функціональних можливостей і здатності управління екранами різних розмірів. У нашому магазині UnitSolutions представлений широкий асортимент контролерів для відеостін різних розмірів і типів.