Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Тип плати
больше... меньше
Тип підключення
больше... меньше
Роз'єми
больше... меньше

Плати захоплення відео

Сортувати за:

Карта відеозахвату

Карта захоплення або карта оцифровки - це пристрій, який за допомогою певних інтерфейсів (наприклад, HDMI, USB, S-Video або іншого входу) здатне оцифровувати відео для збереження його на ПК з використанням різних алгоритмів стиснення (зазвичай це MPEG1, MPEG2 або MPEG4) . Сучасні карти захоплення часто використовують відразу декілька алгоритмів стиснення відео. За допомогою цього пристрою можна не тільки переводити аналогове відео в цифрове, а й навпаки.

AVerMedia

Велика частина відеоапаратури використовуваної для запису цифрового відеоряду потребує додаткового пристрої, за допомогою якого буде проводитися перегін записаного відео на комп'ютер. Реалізувати таку задачу можливо купивши плату відеозахвату.

Плати захоплення відеоКарти видеозахвата підтримують високий дозвіл кадрів, здатні захоплювати і обробляти як цифрове, так і аналогове відео, здійснюють синхронізацію відеопотоку і звукової інформації. Крім можливості описаних раніше функцій пристрій має одну важливу перевагу - це стиснення відеоряду в режимі реального часу.

Описані переваги плати відеозахвату не є повними. Вказані основні характеристики, що входять практично в усі різновиди карт відеозахоплення. Чим більше можливостей у пристрої, тим вище його ціна. Наприклад, недорогі карти не мають апаратного модуля.

Пристрій краще підбирати не за ціною, потрібно засновувати свій вибір на потребах і цілях. Якщо ви плануєте підключати плату до відеомагнітофона, то вам доведеться придбати пристрій з підтримкою даного функціоналу. Чи плануєте зайнятися професійною обробкою відео, вам буде потрібно купити карту видеозахвата дозволяє здійснювати одночасну обробку відео і аудіо, а також паралельним стисненням отриманого матеріалу.

Якщо до ПК, який не має HDMI-входів (не варто плутати з HDMI-виходами), необхідно підключити камеру для перекладу аналогового сигналу в цифровий (або навпаки), слід скористатися картою захоплення. Вона послужить інтерфейсом між цими пристроями. Для реалізації оцифровки зображення карту захоплення необхідно підключити і до комп'ютера, і камері для перекладу сигналу. Отриманий результат потрібно зберегти на комп'ютері.

Види карт захоплення

  • Карти захоплення з апаратною обробкою відео. Оцифровує аналоговий відео і стискають його в такі формати, як DV і MPEG-2 «на льоту». Є найдорожчими, тому як здатні оцифровувати віддання досить швидко без використання ЦП. Завдяки картам апаратного стиснення значно знімається навантаження на центральний процесор ПК.
  • Карти захоплення відео без апаратного стиснення. Оцифровує відео без стиснення. Часто комплектуються з ТВ-приймачем. Даний вид карт значно дешевше першого і здійснює перекодування за рахунок ресурсів центрального процесора.

У відеоконференцзв'язку дуже важливо, щоб сигнал з камери передавався без затримок на оцифровку в реальному часі. Саме тому в таких цілях краще всього використовувати високоякісні або професійні апаратні карти захоплення, здатні оцифровувати в тому числі і Full HD відеопотік.