Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Роздільна здатність
больше... меньше
Тип підключення
больше... меньше

Документ-камери

Сортувати за:

Документ-камери

Документ-камери знайшли широке застосування в сфері освіти, крім того, їх нерідко можна зустріти в переговорних кімнатах. Дане обладнання використовують для трансляції на екран зображення документів. Пристрій дозволяє в режимі реального часу вивчити документ.

Об'єднавши в собі безліч можливостей таких як сканер, відеокамера, мікроскоп, комп'ютер і оверхед-проектор, документ-камера змогла замінити собою безліч пристроїв. Таке обладнання дозволяє заощадити не тільки грошові кошти, а й простір переговорної кімнати або кабінету.

Діляться пристроїв на два типи:

  • Портативні
  • Стаціонарні

Переваги застосування документ-камер:

  • Пожвавлення процесу навчання. Пристрій дозволяє зробити навчання більш наочним, переконливими ефективним. Всі дії вчителя транслюються на екран, завдяки чому викладачеві значно легше утримувати увагу учнів, в той же час учням навіть з останніх парт чітко видно всі, що показує і робить вчитель.
  • Прискорення процесу підготовки вчителя. Використання документ камери позбавляє від необхідності малювати схеми, графіки і т.д. на дошці.
  • Прискорення процесу підготовлених матеріалів. Будь-яке завдання для письмового виконання можна відобразити на екрані або операційну дошку натисненням однієї кнопки.

Документ-камера - доповнення до інтерактивної дошки.

Інтерактивні дошки міцно вкоренилися в деяких сферах діяльності людини, особливо це стосується шкіл та бізнесу, де їх застосування стає справжньою необхідністю. Ряд компаній і установ, які здійснюють навчання пішли ще далі, вони розширили свої можливості за рахунок об'єднання функціоналу документ-камери і інтерактивної панелі.

Такий тандем відкриває нові горизонти, дозволяючи задіяти під час презентації або лекції не тільки заздалегідь заготовлену інформацію, а вносити зміни по ходу виступу з урахуванням нових даних. Транслюється інформація може бути не тільки в електронному вигляді, це можуть бути будь-які об'єкти або документи, на які спрямована документ-камера.