Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Вихідна потужність, Вт
больше... меньше
Виконання (корпус)
больше... меньше

Підсилювачі потужності звуку

Сортувати за:

Підсилювачі потужності звуку

Інтернет-магазин UnitSolutions готовий запропонувати своїм клієнтам придбати якісний стерео підсилювач потужності звуку, який за своїми технічними характеристиками зможе відповідати найвищим вимогам. Наприклад, для проведення масштабного заходу в конференц-залі на 50-70 місць можна задіяти двоканальні підсилювачі потужності до-350 Вт. Цієї потужності з лишком вистачить, щоб захід отримав максимальне охоплення аудиторії.

Звуковые усилители мощности

Однак, якщо планується проведення концертів або необхідно придбати закупівлю обладнання для музичної студії, то варто звернути увагу на підсилювачі потужності звуку, що значно перевершують середні аналоги. У будь-якому випадку, ви в праві отримати оперативну допомогу наших фахівців, які готові надати кваліфіковану консультацію у виборі будь-яких стерео підсилювачів звуку. Просто поставте перед нами завдання і ми самостійно підберемо необхідну і найбільш підходящу конфігурацію обладнання, враховуючи ваші бюджетні можливості.

Будь-які питання, пов'язані зі звуковим оснащенням наданих Вами об'єктів будуть оперативно включені в розробку і ви отримаєте неперевершений результат максимально короткостроково.