Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Бездротове з'єднання
больше... меньше
Сетевые возможности
больше... меньше
ЖК-екран
больше... меньше

Конференц-телефони

Сортувати за:

Вибір конференц-телефона

Сьогодні просто неможливо уявити, що існує така організація, яка може повністю обійтися без телефонного зв'язку. Проведення нарад і переговорів з віддаленими партнерами, дистанційне навчання, контроль підрозділів в інших містах, медична дистанційна допомога - все це лише частина того, що обумовлює необхідність купити конференц-телефон. Практично кожна людина, якій доводилося брати участь в переговорах, обов'язково використовував «гучний зв'язок». Однак такий пристрій передає звук напівдуплексним методом, тобто тільки в одну сторону. До того ж мікрофон в ньому не призначений для прийому з далеких відстаней, а якщо говорити будуть одночасно два і більше людини, то співрозмовник навряд чи зможе зрозуміти почуте. Така аудіо-конференція абсолютно не продуктивна.

Конференц-телефон

Для організації та проведення якісних конференцій і були створені спеціальні апарати, які отримали назву «конференц-телефони». Конференц-телефон призначений для проведення переговорів, в яких задіяні кілька людей, що знаходяться в одній кімнаті, а також віддалені учасники. При цьому якість звуку настільки висока, що створюється ілюзія повної присутності всіх говорять в одному приміщенні.

Огляд і настройка конференц-телефону Phoenix Audio Spider MT505.

Як вибрати телефон для конференц зв'язку?

В інтернет-магазині "UnitSolutions" ви знайдете широкий асортимент різних пристроїв, які допоможуть організувати і провести переговори, конференції, дискусії і наради. Однак щоб не шкодувати про зроблений вибір треба знати, на які характеристики необхідно звернути увагу в першу чергу.

Основні технічні характеристики:

  1. Розмір зони охоплення звуку. Як правило, мінімальна зона охоплення становить 30 кв.м., але в багатьох моделях передбачена можливість розширення до 70 кв.м. за рахунок підключення додаткових мікрофонів і бездротової гарнітури, що дозволяє тому, хто говорить вільно пересуватися. Наприклад, під час презентації, коли необхідно демонструвати наочний матеріал.
  2. Якість звуку - всенаправленний мікрофон, кількість динаміків і здатність пристрою придушувати сторонні шуми.
  3. Система управління повинна бути легкою і доступною для освоєння навіть початківцю. Меню телефону для конференц зв'язку русифіковане.
  4. Пам'ять конференц-телефону і ємність телефонної книги: максимальна кількість контактів абонентів; кілька профілів; підтримка карти пам'яті.


Функціональність:

  • Запис звуку під час розмови (тільки за підтримки карти пам'яті). Багато сучасні пристрої здатні виконувати функцію диктофона, а також записувати на карту пам'яті аудіо-файли важливих переговорів і нарад.
  • Підключення до зовнішніх систем: персонального комп'ютера, ноутбука, системі гучного зв'язку. Ip конференц телефон має можливість підключення до ip-мережі, що дає можливість використовувати для конференц такий додаток як Skype і йому подібні. Також апарат може підтримувати з'єднання з іншими телефонами за допомогою ик-порту і технології Bluetooth.
  • Майстер налаштування конференц-зв'язку забезпечить користувачеві швидкий доступ до найбільш часто викликається контактам. Ця функція дозволяє створювати абонентські групи і привласнювати їм клавіші швидкого набору.

Магазин "UnitSolutions" подбав про комфорт своїх покупців. Кожен ip конференц телефон має повний опис, як технічних характеристик, так і функціональних можливостей. Крім того наш фахівець завжди відповість на будь-які ваші питання.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити конференц-телефон за доступною ціною з доставкою.