Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Роздільна здатність
больше... меньше
Діагональ, дюйм
больше... меньше
Контрастність
больше... меньше
Яскравість кд/м² (нит)
больше... меньше

 Окреморозташовані відеопанелі

Сортувати за:

Окреморозташовані відеопанелі

У великих залах нерідко використовуються дублюючі або окремостоячі відеопанелі, це робиться для того, щоб всім учасникам заходу було добре видно презентацію доповідача. Досить часто РК-панелі можна зустріти в невеликих переговорних кімнатах. Їх використовують замість презентаційної дошки.

Завдяки своїй універсальності такі монітори для відеоконференцій можна часто зустріти в переговорних і конференц-залах різної площі. Пристрої не потребують додаткового простору в місці кріплення, тому такий дисплей часто вибирають для оснащення приміщень малої площі. Основна перевага дисплеїв для відеостін - тривалий період експлуатації і низькі вимоги до висвітлення приміщення.

отдельностоящие ЖК панели

Переваги окремо стоячих ЖК-панелей

  1. Якісне зображення. РК-панелі для відеостін здатні виводити зображення з високим рівнем контрастності, насиченості, чіткості. При цьому на кожній з панелей картинка може відрізнятися. Це залежить від використовуваних компонентів, виробника та налаштувань пристрою.
  2. Широкий кут огляду - відмінна риса таких панелей. Зраджувати глядачам картинка практично під будь-яким кутом зберігає високий рівень чіткості і яскравості, як по горизонталі, так і по вертикалі.
  3. Компактність. Панелі при монтажі не займають багато місця, їх встановлюють на підлогу або мобільні стійки, будь-які предмети інтер'єру, навіть на стіну за допомогою спеціальних кріплень. При цьому дисплеї для відеостін не займають багато простору в приміщенні.
  4. Відсутність мерехтіння. Високий рівень якості переданої глядачам картинки і відсутність мерехтіння дозволяють знизити навантаження на зір при роботі з ЖК-панелями для відеостін.
  5. Функціональність. До окремостоячим відеопанелей можна підключати будь-який пристрій, оснащений функціоналом виводу зображення. Наприклад, комп'ютери, PTZ-камери, проектори та інші мультимедійні пристрої з підтримуваним відеовиходом для підключення до панелі.

Вам потрібна окремостояча видеопанель? Зверніться до фахівців Unitsolutions, вони підберуть вам підходящу під ваші завдання ЖК-панель.

Unitsolutions - підбираємо тільки потрібне обладнання!