Фільтр по товарах

Фільтр по товарах
Производители
больше... меньше
Тип підключення
больше... меньше
Виконання (корпус)
больше... меньше
Бездротове з'єднання
больше... меньше
Поддержка Us Coordinator
больше... меньше

Аудіомікшери

Сортувати за:

Аудіомікшери для конференц-залів

Щоб під час лекції або наради створити ідеальні умови для проведення громадського заходу, слід заздалегідь подбати про придбання відповідного обладнання.

Аудиомикшер для конференц-заловВ даному випадку, розглядається один з важливих елементів, що відповідає за якість звуку, що знімається з мікрофона. При установці в аудиторії необхідної кількості мікрофонів для виступаючих, необхідно також встановити засіб контролю над ними. З цим успішно справляється спеціальний пристрій - автоматичний аудиомикшер.

Виділимо основні переваги використання аудиомикшер:

  • контроль якості звуку;
  • мінімізація втрат аудиопотока;
  • можливість розподіляти і управляти звуковою системою приміщення;
  • придушення відлуння;
  • більш тонка настройка звучання і передачі звуку.

Пристрій класу мікшер для виступів дозволяє підключити одночасно до 8-ми мікрофонів, кожен з яких буде підключений на персональний балансний вхід класу (XLR), де стає доступний функціонал включення / вимикання, а також регулювання рівня гучності для кожної позиції. Автоматична функція пріоритету і балансування звучання допоможе провести конференцію без огріхів, на самому професійному рівні.

Аудиомикшер як засіб боротьби з шумом

В умовах будь-якого приміщення створюється відлуння. Мікрофони для конференцій його мінімізують, але позбутися від нього без супутнього обладнання неможливо. Аудиомикшер створений для вирішення цієї проблеми. Він мінімізує сторонні шуми, такі як: гул людей за спікером, відлуння від голосу і динаміків, сторонні звуки від працюючої техніки, відлуння від працюючих динаміків.

Варто відзначити, що купити аудиомикшер можна скориставшись інтернет магазином unitsolutions.com.ua. Вашій увазі будуть доступні як блокові дизайнерські рішення, так і плоскі, адаптовані для установки в 19 дюймову стійку. Наші продавці нададуть безкоштовну консультацію з будь-якого питання і допоможуть підібрати необхідний товар.