Доставка

Доставка обговорюється в індивідуальному порядку.

Терміни доставки

Терміни доставки товару залежать від швидкості роботи кур'єрських служб. Детальніше ви можете почитати на сайті обраної вами служби.

* Не поширюється на товарні пропозиції розділу "Розпродаж"

Оплата

Для юридичних осіб передбачена оплата за безготівковим розрахунком з виставленням рахунку на реквізити вашої організації *.

Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер і надасть необхідні документи для здійснення оплати. Ми працюємо за системою передоплати.

Якщо товару немає в наявності - його можна замовити по передоплаті. Суму передоплати і терміни доставки уточнюйте у менеджера.

Повернення коштів

Повернення коштів здійснюється відповідно до встановленого законодавством України порядку.

Обміну або поверненню коштів можуть бути звернені всі групи товарів.

Повернення товару і засобів можна запросити на протязі місяця після отримання. Термін повернення юридичним особам - до 2-х місяців, кошти будуть повернуті безготівковим шляхом.

Товар можна повернути в нашому офісі або ж переславши нам його поштою або кур'єрською службою, за інформацією звертайтесь за телефоном 0 800 215-230 або на пошту sales@unitsolutions.com.ua. У листі потрібно вказати дату замовлення, що саме ви хочете повернути і з якої причини.

У разі повернення товару доставку оплачує покупець.

Обмін і повернення товару неналежної якості

Якщо ви отримали товар неналежної якості (який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей), ви маєте право повернути або обміняти товар. Якщо товар є частиною комплекту, ви можете повернути або весь комплект або тільки неякісну частину (і отримати назад гроші, пропорційно вартості цієї частини). У разі відправки нам бракованого товару (поштою), ми відшкодуємо ваші витрати на зворотну пересилку.

Адресу точки повернення товару запитуйте у менеджера.

Політика повернення товарів і засобів при продажу юридичним особам за безготівковим розрахунком обмовляється Договором продажу, попередньо узгодженим і підписаним всіма сторонами угоди.

* Не поширюється на товарні пропозиції розділу "Розпродаж"

Умови анулювання замовлення

Замовлення вважається анульованим у разі, якщо:

  • протягом 14-ти днів оплата за замовленням не надійшла;
  • замовник не відповідає на дзвінки та оповіщення по електронній пошті;
  • особисті контактні дані введені не вірно і немає можливості зв'язатися з замовником;
  • відмови від отримання замовлення клієнтом;
  • відсутність клієнта в обумовлений час за вказаною адресою і недоступності по вказаному телефону.

Самостійно скасувати оформлене замовлення можна, зв'язавшись з менеджерами по телефонами (044) 290-17-57, (057) 341-59-03 або по електронній пошті sales@unitsolutions.com.ua.