Світлодіодні екрани

Світлодіодні екрани

Основна перевага LED екранів – тривалий період експлуатації, проста масштабованість і низькі вимоги до освітлення приміщення. Пристрої не вимагають додаткового простору в місці кріплення, тому такий світлодіодний екран може бути застосований для оснащення будь-яких приміщень.

ЖК-панель для видеостены

Переваги світлодіодних екранів:

  • Якість зображення. LED екрани для відеостін виводять зображення з високим рівнем контрастності, насиченості, чіткості.
  • Широкий кут огляду - відмітна риса LED екранів. Предаваемая глядачам картинка практично під будь-яким кутом зберігає високий рівень чіткості і яскравості, як по горизонталі, так і по вертикалі.
  • Компактність. Панелі при монтажі не займають багато місця, їх встановлюють на підлогові або мобільні стійки, будь-які предмети інтер'єру, навіть на стіну за допомогою спеціальних кріплень.
  • Відсутність мерехтіння. Високий рівень якості переданої глядачам картинки і відсутність мерехтіння дозволяють понизити стомлюваність очей.
  • Функціональність. До світлодіодних екранів можна підключати будь-який пристрій, оснащений функціоналом виводу зображення. Наприклад, комп'ютери, PTZ-камери, проектори та інші мультимедійні пристрої.

Фахівці Unitsolutions допоможуть купити світлодіодний екран в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України. У нас ви знайдете не тільки підходящий для ваших завдань LED екран, але і якісне обслуговування, детальну консультацію, вигідні умови.

Товарів на одній сторінці: