Фільтр по товарах

Фільтр по товарах

Производители

больше... меньше

Потужність (Вт)

больше... меньше

Тип аудіосистеми

больше... меньше

Кріплення

больше... меньше

Акустичні системи

Сортувати за:

Настінні акустичні колонки для конференц-залів

акустические колонки для конференц-залов

Настінні колонки і акустичні системи використовуються для посилення гучності промови виступаючих учасників конференції і рівномірного розподілу звукового потоку в об'ємі всього приміщення. Професійна акустична система, купити яку можна на сайті, створює максимально комфортну атмосферу для найбільш ефективного сприйняття інформації цільовою аудиторією.

Пасивні акустичні системи - один з найбільш раціональних способів роботи зі звуком. Пристрої відрізняються потужним звучанням та тихе. Устаткування має компактні розміри, стильний дизайн і прекрасний функціонал.

Двосмугова акустична система дозволяє створити ефективний канал поширення аудиопотока, позбутися «мертвих зон» і поліпшити звукове покриття приміщення. Відмінно розподілений діапазон частот забезпечує новий рівень звучання. Кілька настінних акустичних колонок наповнять якісним об'ємним звуком навіть дуже великі за площею зали. Моделі виконані з урахуванням тенденцій оформлення інтер'єру і не перевантажують видимий простір своїми габаритами.