Обладнання для телемедицини

Устаткування для телемедицини

Телемедицина - це напрямок медицини, яке засноване на нових технологіях для консультацій в режимі реального часу, навчання, трансляцій хііургіческіх операцій, систем дистанційного моніторингу та багато чого іншого. Для спілкування з доктором можна використовувати як телефон, так і комп'ютер, за допомогою відеозв'язку. Причому зробити це в будь-який час доби і перебуваючи в будь-якій країні світу.

Ідея телемедицини зовсім не нова і має майже вікову історію, але в сучасному вигляді розвивається з кінця 60-х, а в наступному десятилітті з'явився і сам термін «телемедицина». Для Росії системи телемедицини - одне з найважливіших напрямків, яке активно розвивається. Складна ситуація з регіональними шляхами сполучення в умовах нашої неосяжної Батьківщини робить телемедицину головним інструментом, що дозволяє налагодити ефективну систему охорони здоров'я, рівня світових стандартів. Для розвитку телемедицини в країні 29 липня 2017 був прийнятий Федеральний закон №242-ФЗ, який коротко називають «Закон про телемедицину». Цей документ встановлює правовий режим використання телемедичних технологій в Росії, закріплює можливість електронного обміну медичними документами і визнає їх юридично значущими.

Технічні рішення систем телемедицини є вже давно і представлені в каталозі Unitsolutions. Однак тут ключовим фактором є використання якісних, продуктивних і довговічних технічних рішень. Усвідомлюючи цей факт, компанія Unitsolutions поставляє на російський ринок обладнання тільки вищого класу.

Товарів на одній сторінці: