Комплект для рабочих мест UnitKit Starter New

Комплект UnitKit Starter New
  • Комплект UnitKit Starter New – Фото 1
11 809 грн.
Товар на складі
Додати до порівняння
Код товара: 10311 Артикул: UKSTRTRNEW
Швидка доставка

Швидка доставка

Швидка доставка

Найкраща ціна

Швидка доставка

Гарантія та підтримка

Швидка доставка

Товар сертифікований

Комплект UnitKit Starter - це рішення для оснащення робочих місць співробітників і керівників, а також малих робочих груп з 3-4 чоловік. WEB-камера Logitech C930e і спікерфон Phoenix Audio Duet забезпечать якісне і комфортне спілкування. 

Переваги використання

Завдяки даному комплекту ви зможете в найкоротші терміни обладнати робоче місце для проведення відеоконференцій. Надійна WEB-камера від Logitech передає якісне зображення і не займає багато місця. За якість звуку відповідає спікерфон Phoenix Audio Duet, який чудово зарекомендував себе на протязі останніх років.

Веб-камера Logitech C930e

Веб-камера Logitech Webcam C930e формату 1080p HD є першою модель з підтримкою стандарту H.264 з масштабованої кодуванням відео (SVC) і технологією кодування UVC 1.5
Завдяки обробці відео на камері і динамічної підстроювання під доступний цифровий потік знижується навантаження на смугу пропускання комп'ютера. В результаті відеопотік стає більш плавним.

Спікерфон Phoenix Audio Duet

Компактний корпус. Просте підключення та налаштування. Якісний вбудований мікрофон і динамік. Системи поліпшення звуку. Зона охоплення до 1,5 м. Оптимальне звукове рішення для робочих місць і малих груп з 3-4 чоловік.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару, його зовнішній вигляд і комплектність без попереднього повідомлення продавця.